0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب
0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب

تور هوایی ۸ روزه هند

0
قبل از رزرو با کانتر مربوطه تماس بگیرید
از3,980,000 تومان
قبل از رزرو با کانتر مربوطه تماس بگیرید
از3,980,000 تومان
این تور هنوز در دسترس نیست .

اقدام به رزرو

افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

177
7 شب و 8 روز
تهران فزودگاه بین المللی امام خمینی
هند فرودگاه دهلی نو
حداقل سن: 1
حداکثر نفرات: 100
دانلود پکیج تور دهلی نو + جیپور و آگرا
اطلاعات تور

دهلی نو
دهلی یکی از بزرگ‌ترین شهرهای هند است که بخش کوچک‌تری به نام دهلی نو را احاطه کرده است. اغلب مردم در بدو ورود با دیدن عظمت آن ممکن است کمی شوکه شوند. شهری که سنت و مدرنیته به همراه زیبایی‌های بی‌شمار  را با هم ارایه می دهد.
در مقایسه با بیشتر شهرهای هندوستان به جز بمبئی، دهلی جایی نسبتا گران است. در این شهر می‌توان فرهنگ‌ها، مذاهب و عقاید مختلف زیادی را مشاهده کرد که در ابتدا ممکن است گیج کننده باشد. دهلی پایتخت هند محسوب می‌شود که تراکم جمعیتی زیادی هم دارد.

آگرا
وقتی شاه جهان ، در رثای همسر ایرانی تبارش ممتاز محل ، ستون ها و ساختمان های تاج محل را از مرمر سفید بنا کرد ، عطر عشق را در هوای آگرا دمید. آگرا یعنی تصویر تکان دهنده ی تاج محل از رودخانه ی یامونا ، دیوارهای سرخ تا آسمان کشیده ی قلعه ی آگرا و صدای پرواز کبوتران مسجد جامع. در نزدیکی آگرا ، فاتح پور سیکری یا شهر پیروزی شهرک جا مانده از تاریخی است با ساختمان های باشکوه از ماسه سنگ های سرخ ، جایی که سلیم چیستی در آن آرام گرفته است و شامل قصرها،آرامگاه ها و مساجد زیبایی می شود. سوار قایق بشوید و رودخانه ی یامونا را بچرخید. اگر خورشید کمی پایین بیاید ، مرمر سفید تاج محل و آبی زلال رودخانه یامونا ، در غروب آفتاب آگرا می درخشد. این همان تصویر رویایی است که شما را به ماندن در آگرا اجبار می کند. حالا که ماندید به بازارهای پررنگ و لعاب آگرا بپیوندید و در روزهای بعد برای بازدید باغ های مهتاب ، رام و شهرک سیکاندرا برنامه ریزی کنید.

جیپور

جیپور معروف به شهر صورتی، از شهرهای تاریخی هندوستان و مرکز ایالت راجستان است. شهر جیپور در شمال غربی کشور هند قرار دارد. این شهر 3/1 میلیون نفر جمعیت دارد.جیپور نخستین منطقه دارای طرح شهری در هندوستان بود. این شهر از مراکز مهم گردشگری در هند است و به خاطر وجود ساختمان‌های پرشمار صورتی‌رنگ به آن لقب شهر صورتی داده اند.

 

اطلاعات ترنسفر هواپیمایی :

شرکت هواپیمایی ماهان

زمان رفت و برگشت :

حرکت در تاریخ 9 شهریور 
31 آگوست

شامل هزینه های :

  • هزینه تور

خدمات تور و هتل :

  • صبجانه

مدارک و وسایل مورد نیاز :

  • کارت ملی و شناسنامه
دانستنی های دهلی نو , آگرا و جیپور

به زودی تکمیل می شود …

  • به زودی تکمیل می شود ...
برنامه سفر

روز اول ورود به دهلی نو

به زودی تکمیل می شود …

نقشه
گالری
Don`t copy text!
WhatsApp chat