اخذ اقامت نروژ | بیتا بال سیر
شماره پشتیبانی 021-88751989
نروژ یک کشور کوهستانی است که آب‌و هوای بسیار سردی دارد. این کشور، در بخش شمالی اروپا قرار دارد. نروژ با فنلاند و سوئد هم مرز است. مساحت کشور نروژ،حدود 385.203 کیلومتر مربع اعلام شده است و بیش از 5 میلیون نفر جمعیت دارد. 70 درصد از خاک این کشور به خاطر سرمای زیاد غیر قابل سکونت است. هرچه از بخش شمال این کشور به سمت جنوب برویم، هوا گرم‌تر می‌شود.نرخ تورم در کشور نروژ 2.90 درصد اعلام شده است و نرخ بیکاری نیز، حدود 3.9 درصد است. یکی از بهترین محصولات صادراتی کشور نروژ، نفت و مشتقات آن است، ماشین آلات و تجهیزات نیز در این کشور، جنبه صادراتی قوی‌‌ای دارند. جمعیت ایرانی در کشور نروژ در سال 2018، حدود 11 درصد بیشتر از سال های قبل بوده است و این آمار بیانگر این است که کشور نروژ توانسته از ساختاری غنی در زمینه اقتصادی استفاده نماید.
سفر به نروژ، سفر به یکی از زیباترین کشورهای جهان است. نروژ Norway، یکی از کشورهای اسکاندیناوی است که به خاطر داشتن جاذبه های طبیعی از جمله کوه ها، یخچال­ها و فلات های ساحلی عمیق، مشهور است. این کشور دارای ساختمان هایی با معماری اسکاندیناوی خیره کننده و مردمی پر جنب و جوش است. اسلو Oslo، پایتخت نروژ، شهری پوشیده از فضای سبز و دارای تعداد زیادی موزه است. کشتی های وایکینگ باقی‌مانده از قرن نهم، در موزه کشتی وایکینگ اسلو حفظ شده و برای عموم نمایش داده می‌شوند. جمعیت این کشور بیش از 5 میلیون نفر است. اکثریت مردم کشور از پیروان مسیحی لوتری هستند. زبان­ نروژی Norwegian و سامی Sami دو زبان رسمی در این کشور است. ارز رسمی کشور نروژ، کرون است. پادشاهی نروژ عضو اتحادیه اروپا نیست؛ نروژ دو بار برای پیوستن به اتحادیه اروپا در نظر گرفته شد، اما پس از رفراندوم در سال‌های 1972 و 1994 رد شد.
شما در کشور نروژ می‌توانید به سادگی ثبت شرکت داشته و کارآفرینی کنید. رشد جمعیت خارجی در کشور نروژ در 3 سال اخیر بیش از 9 درصد اعلام شده است؛ کشور نروژ یکی از کشورهایی است که توانسته فضای درآمدزایی خوب برای خارجیان ایجاد کند و در این زمینه بسیار موفق بوده است.شما در کشور نروژ می‌توانید به سادگی ثبت شرکت داشته و کارآفرینی کنید. رشد جمعیت خارجی در کشور نروژ در 3 سال اخیر بیش از 9 درصد اعلام شده است؛ کشور نروژ یکی از کشورهایی است که توانسته فضای درآمدزایی خوب برای خارجیان ایجاد کند و در این زمینه بسیار موفق بوده است. آمار مهاجرت به کشور نروژ از طریق پناهندگی نسبت به سال های گذشته با رشد تنها یک درصدی روبرو بوده است.فرزندی که در کشور نروژ و یا در کشور دیگری از پدر و مادر نروژی متولد شده باشد، نروژی محسوب می‌شود. با توجه به عضویت کشور نروژ در بین کشورهای عضو حوزه شینگن قوانین و مقررات اخذ انواع ویزای نروژ منطبق بر قوانین وضع‌شده شینگن است. بنابراین برای ورود به کشور نروژ باید اقدام به اخذ ویزای شینگن نمایید. ویزای شینگن نروژ را می‌توان در دو گروه ویزاهای کوتاه‌مدت و بلندمدت مورد بررسی قرار داد. ویزاهای کوتاه‌‌مدت نروژ شامل ویزاهایی از جمله ویزای توریستی نروژ، ویزای تجاری نروژ و ویزای دیدار با خانواده و دوستان می‌شود. ویزاهای بلندمدت نروژ شامل ویزاهایی از جمله ویزای تحصیلی و ویزای کار نروژ می‌شود. اخذ هر یک از این دو نوع ویزا دارای شرایط و روش مخصوص به خود است که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد.
نام و نام خانوادگی
شماره پاسپورت
تاریخ انقضای پاسپورت
ملیت
جنسیت
تاریخ تولد
اطلاعات تماس
تاریخ سفر
نوع ویزای مورد نظر
تاییدیه پرداخت در پرتال ویزای نروژ
ویزای توریستی نروژ جزو ویزاهایی است که مجوز حداکثر ۹۰ روز اقامت را به شخص دارنده می‌دهد. البته در حال حاضر ویزای توریستی که به شهروندان ایرانی برای گردش در حوزه شینگن داده می‌شود دارای اعتبار ۳۰ روزه و مدت اقامت بین ۷ الی ۱۴ روزه است. اما بنا بر شرایط افراد ممکن است مدت اعتبار و اقامت ویزا افزایش پیدا کند. با داشتن ویزای شینگن نروژ می‌توانید به سایر کشورهای این حوزه نیز سفر کنید.

برای اخذ ویزای توریستی نروژ یا هر نوع ویزای دیگر این کشور باید درخواست خود را به کارگزاری رسمی سفارت نروژ در ایران تحت عنوان وی اف اس گلوبال VFS Global ارائه نمایید. در واقع سفارت نروژ مانند اکثر سفارت‌های اروپایی دیگر در ایران انجام امور اداری اخذ ویزا را از طریق برون‌سپاری به کارگزاری وی اف اس گلوبال سپرده است.

به زودی فرم آنلاین دریافت وقت مشاوره در وب سایت بارگذاری خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *