0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب
0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب

تورفرانسه

پکیج تور های فرانسه تابستان 98

سنت وران

فرانسه

فرانسه در غرب اروپا با دنیایی از دیدنی‌ها و تنوعی بی‌نظیر بهشت موعود هر گردشگری است. گوناگونی جاذبه‌ها، جادوی این کشور است. چشم‌اندازهای طبیعی فرانسه نظیر قلل مرتفع رشته کوه آلپ، سواحل دلربای جنوبی و جنگل‌های سیاه شما را مجذوب خود خواهند نمود. آثار تاریخی، موزه‌های حیرت‌انگیز، معماری‌های بی‌نظیر، غنای فرهنگی و جاذبه‌های تفریحی این کشور هر گردشگری را وسوسه می‌کند.
پاریس شهر نور و روشنایی، قرن‌هاست که به عنوان یک مظهر فرهنگی می‌درخشد. پاریس علاوه بر این که پایتختفرانسه است، پایتخت هنر، مد، غذا و ادبیات جهان نیز هست. موزه‌ها، معماری و گالری‌های این شهر شهرتی جهانی دارند. رستوران‌های پاریس و کافه‌های دنج و راحت آن مکانی مناسب برای لذت بردن از غذاهای لذیذ و قهوه‌های معروف آن هستند. برج ایفل سال‌هاست که میزبان گردشگران سراسر دنیاست. از فراز کلیسای “قلب مقدس” چشم‌انداز پاریس پیش روی شما خواهد بود. شانزه‌لیزه بهشت علاقمندان خرید است و حس خوب یک خرید لوکس را برای شما به ارمغان خواهد آورد. تجربه سواری بر کشتی کروز بر روی رودخانه سن فراموش نشدنی است. معماری کلیسای نوتردام هم شما را محسور خود خواهد نمود. این‌ها و صدها جاذبه دیگر منتظر شماست تا سفری به‌یادماندنی برایتان به ارمغان آورد.
نیس مرکز غیر رسمی کوت دازور و از مکان های دیدنی و جذاب فرانسه است که به تمام گردشگران توصیه می شود از آن بازدید کنند. نیس همواره میزبانی بین‌المللی بوده است و شهری توریستی، تفریحی، فرهنگی می باشد. فرودگاه نیس، کوت داز برترین فرودگاه خارج از پایتخت است. نیس همواره از قرن نوزدهم برای ثروتمندان و جویندگان آفتاب مکانی شگفت انگیز بوده است. این شهر قدیمی شگفت انگیز و خیره کننده با معماری منحصر به فرد و رستوران های فوق العاده اش حرف های زیادی برای گفتن دارد.

هیجان انگیزترین کشور اروپا

فرانسه متنوع‌ترین و هیجان‌انگیزترین کشور اروپا برای کشف است. زیبایی‌های ملایم اینجا در کنار بازی نورها، یکنواختی زندگی روزمره را به جذابیتی استثنایی تبدیل کرده است. در اینجا گردشگران با ترکیبی از زیبایی‌های طبیعی و سازه‌های دست بشر پذیرایی می‌شوند که در هیچ جای دیگر اروپا نمی‌توان آنها را یافت. جنگل‌های باشکوه، سواحل بی‌انتها، دره‌های ژرف و مرتفع‌ترین رشته کوه‌های اروپا، فرانسه را از سر تا پا همچون یک دخترک زیبا آراسته‌اند. در این کشور است که می‌توانید ترکیبی بی‌نظیر از عجایب معماری و هنری را کشف کنید: کلیساهای قد برافراشته، کاخ‌های ویلایی مزین به لوسترهای فاخر و موزه‌هایی که مملو از سمبل‌های فرهنگی دنیای غرب هستند.

کشور فرانسه از نظر موقعیت جغرافیایی در اروپای غربی واقع شده‌است. جمهوری فرانسه با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، اسپانیا و آندورا دارای مرز خشکی است. فرانسه همچنین، دارای سواحلی در کنار دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس است. جمهوری فرانسه بزرگترین کشور اروپای غربی و سومین کشور در کل اروپا از نظر مساحت می‌باشد. فرانسه با حدود 67 میلیون نفر جمعیت دومین کشور پرجمعیت  پس از آلمان در اتحادیه اروپا محسوب می‌شود. پایتخت کشور فرانسه شهر پاریس است که بزرگ‌ترین شهر و نیز مرکز تجاری و فرهنگی و سیاسی فرانسه به شمار می‌آید.
موقعیت جغرافیایی مناسب، آب و هوای معتدل و جاذبه‌های طبیعی بی‌نظیر و نیز وجود مراکز تجاری، فرهنگی، آموزشی و تاریخی فرانسه را به مقصد بسیاری از گردشگران، اندیشمندان و دانشجویان تبدیل کرده است. همچنین، امنیت بالا، شهرهای زیبا، آثار تاریخی، موزه‌های جهانی و فرهنگ متفاوت از جمله ویژگی‌های خاص کشور فرانسه برای گردشگران است.
کشور فرانسه دارای آب و هوای معتدل کوهستانی و مدیترانه ای است و این ویژگی موجب شده شهرهای فرانسه آب و هوای متفاوتی داشته باشند. در مناطق ساحلی مدیترانه آب و هوا مدیترانه ای و در ساحل اقیانوس اطلس مرطوب است. در اقلیم کوه های آلپ آب و هوای سرد و کوهستانی را شاهدیم در حالیکه در سایر مناطق آب وهوا معتدل است.

شهرهای توریستی فرانسه
 • پاریس
 • شامونیکس
 • نیس
 • مارسی
 • کن
 • بیاریتز
 • بوردو
 • پیلون
 • لیون
 • سنت مالو
 • پیلون
 • سنت وران
برج ایفل فرانسه
قبل از رزرو با کانتر مربوطه تماس بگیرید
Don`t copy text!
WhatsApp chat