0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب
0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب

پوکت

پوکت یا فوکت یکی از استان های جنوبی تایلند است که مرکزی به همین نام هم دارد. در واقع تایلند از جزیره های کوچک و بزرگی تشکیل شده که پوکت بزرگترین جزیره آن به شمار می آید. این استان سواحل متعددی هم دارد که جذاب ترین تفرجگاه ها برای گردشگران خارجی هستند. از سراسر دنیا و به خصوص قاره آسیا به پوکت می روند تا روزهایی پر از آرامش را تجربه کرده و برای چند روزی در سواحل درخشان این دیار استراحت کنند.

مساحت استان پوکت 576 کیلومتر مربع است و چند ساحل آن از شهرت بیشتری برخوردار هستند مثل پاتونگ (Patong) و کارون (karon) از مهم ترین و محبوب ترین سواحل پوکت به شمار می روند. بد نیست بدانید که 32 جزیره دیگر در اطراف پوکت وجود دارند. این روزها اغلب پوکت را با طبیعت نابش می شناسند زیرا پوکت جنگل های بسیار زیبایی هم دارد که می توانند تفریحی هیجان انگیز را برای تان رقم بزنند.

 دیدنی های استان و شهر پوکت به طبیعت خلاصه نمی شود بلکه بناهای تاریخی و جاذبه های هیجان انگیزی هم در این مقصد منتظر شما هستند. از مهم ترین دیدنی های پوکت می توان به آکواریوم شهر، دیزنی لند و باغ وحش پوکت اشاره کرد. به طور کلی سبک و سیاق سفر به پوکت لذت بردن از طبیعت است و اگر این نوع تفریح را دوست ندارید این شهر خیلی برای شما انتخاب خوبی نخواهد بود. گردشگران در این دیار اغلب اوقات روزشان را به تفریح در ساحل و لذت بردن از هوای پاکیزه می گذرانند.

کافی شاپ ها

رستوران ها

دیدنی ها

هتل ها

تفریحات

Don`t copy text!
WhatsApp chat