0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب
0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب

پرو

پکیج تور های پرو تابستان 98

هانگزو

زیبو

پکن

شانگهای

چنگدو

گوانگژو

آشنایی با پرو !

در میان همه کشورها و در میان همه تورها , تفاوت عمده ای را در تورهای چین شاهد هستیم ( کشوری با شگفتی ها و عجایب دیدنی و غافل گیر کننده و جاذبه های افسانه ای )
دیدنی های چین شامل :
* شهر ممنوعه 
* دیوار بزرگ چین
* قصر تابستان معبد و … 
شانگهای در شهر های مدرنیته و هانگرو شهری که به نام مارکوپولو خوانده می شود .
تور چین در کل , توری رویایی و خاطره انگیز بود و سفری بی نظیر را برایتان رقم می زند . 
تور چین شرکت بیتا بال سیر با پرواز مستقیم ماهان به مدت ده شب در هتل های 5 ستاره به نازل ترین نرخ برایتان میسر ساخته . تور های 10 روزه چین در 3 شهر پکن , شانگهای و هانگزو برگزار با اخذ ویزای گروهی چین برگزار می شود . اخذ ویزای چین بسیار ساده می باشد و مدارک آن تنها 2 قطعه عکس رنگی 6*4 و گواهی تمکن 40میلیونی به زبان انگلیسی می باشد .

کشور چین در منطقه شرق آسیا قرار گرفته‌ است و بعد از روسیه، دومین کشور پهناور این قاره به شمار آمده و دارای مرز زمینی با کشورهای روسیه، مغولستان، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، افغانستان، پاکستان، هندوستان، نپال، بوتان، برمه، ویتنام، کره شمالی می باشد. از سمت شرق و جنوب نیز با دریای چین شرقی، خلیج کره، دریای زرد، و دیگر آبهای آزاد احاطه شده‌است.

آب و هوای این کشور بسیار متنوع می‌باشد از مناطق گرمسیر و بارانی در جنوب تا بسیار سردسیر در شمال را شامل می‌شود.

طوفان‌های موسمی (۵ مورد در سال) در امتداد سواحل جنوبی و شرقی، سیل‌های مخرب ، سونامی ، زلزله ، رانش زمین و خشکسالی از بلایای طبیعی منطقه چین هستند. چشم‌انداز طبیعی متنوعی دارد، از استپ‌های جنگلی و بیابان‌هایی چون گبی و تکله‌مکان در ناحیهٔ خشک شمالی نزدیک به مغولستان و سیبری روسیه گرفته تا جنگل‌های زیرگرمسیری در سرزمین‌های مرطوب جنوبی نزدیک به ویتنام ، لائوس و برمه.

مناطق غربی ناهموار است و رشته‌کوه‌های هیمالیا و تیان شان مرز طبیعی آن را با هند و آسیای میانه ترسیم می‌کنند. در مقابل، نواحی شرقی این کشور کم‌ارتفاع است.

تاریخ پرو !

چین تاریخ کهنی دارد. گاهی به گونه یکپارچه و گاهی به مانند چند کشور جدا از هم بوده‌است. چینی ها صدها سال پیش از اروپائیان دستگاه چاپ را اختراع کرده و سال ها پیش از اروپائیان بر روی کاغذ می نوشتند.

سون یات سن «پدر چین مدرن» سیاست‌مدار و رهبرانقلابی چین در براندازی دودمان چینگ در انقلاب سال ۱۹۱۱ بود. در اوایل سال ۱۹۱۱ نیروهای انقلابی به رهبری سون یات سن بر امپراتوری منچو پیروز شدند.

رژیم چین پس از انقلاب مردمی از پادشاهی به جمهوری تبديل و در سال ۱۹۱۲ تأسیس و سون یات سن اولین رئیس جمهور اين كشورشد. او بعداً هم حزب ملی کومینتانگ چين را تأسیس کرد و تا سال ۱۹۲۱ رهبر این حزب بود. سون یات سن در سال ۱۹۲۱ در گذشت.

شهرهای توریستی پرو
  • هانگزو
  • زیبو
  • پکن
  • شانگهای
  • چنگدو
  • گوانگژو
Don`t copy text!
WhatsApp chat