0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب
0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب

هند

پکیج تور های هند تابستان 98
آشنایی با هند !

هند و تاج محل و قدرت عشق آن , هند جنب و جوش , هند و تضاد های جهان مدرن و سنتی , سواحل آفتابی , پارک های باشکوه , پناهگاه های حیات وحش و اماکن مقدس هارماندیر صاحب و مسجد مکه و قلعه عامر و همه و همه با نام هند از مقابل دیدگانمان می گذرد . سرزمین 72 ملت , هند با توجه به جمعیت بالا و میراث غنی , فرهنگی و مذهبی است . فرصتی برای تجربه دیدار مجموعه ای از مکان های مقدس و برخوردهای معنوی را در کنار زیباییهایش میسر می سازد .
تورهای هند بیشتر ترکیبی از شهرهای دهلی , آگرا و جیپور است . و بعضا گوا است که حدودا 7 شب زمان میخواهد و با پرواز ماهان ارزان تر تمام می شود . اگر علاقه مند هستید بیتا بال سیر شما را به این کشور به یادماندنی و نوستالژی کودکی هایمان دعوت میکند . سفری که سراسر عجایب و شگفتی است .
بی شک تور هند نهایت لذت را به شما هدیه می دهد . بهترین زمان سفر به هند اوایل آذر تا اواسط فروردین است که آب و هوای معتدل و لذت بخش دارد . 
هیجان انگیز تر زمانی است که سفر شما مقارن با جشن های ملی و فستیوال های هندوستان شود . همانند جشن دیوالی , گادنش چاتوری , رنگ یاهولی , جشن خدایان ناوارتری , دوسرا و دورگا , جشن اونام , جشن کرشینا و گویندا , جشن پوشکار , شترسواران و جشن معبد کالارا که این سفر را به حق بی نظیر می سازد . 

تاریخچه هند !

سرزمین هند پیشینه تاریخی بسیار طولانی دارد و از سالیان بسیار دور و از  بیش از ۵۵ هزار سال پیش انسان‌های مدرن امروزی در این سرزمین می‌زیسته‌اند. حضور آریایی‌ها در این سرزمین با تاثیراتی از جنبه‌های مختلف فرهنگی، دینی و… همراه بوده است و امپراطوری‌های این کشور از پادشاهان ایرانی بخصوص هخامنشیان بسیار الهام گرفته‌اند به طوری که پیکره‌ی چهار شیر که نماد ملی این کشور است بسیار الهام گرفته از معماری تخت جمشید است.
این کشور سال‌ها تحت سلطه‌ی پادشاهان فارسی زبان، پرتغالی، فرانسوی و بریتانیایی بوده است که در این میان انگلیسی‌ها آخرین استعمارگران در این سرزمین بودند و سرانجام پس از حدود یک قرن انگلیس از این کشور خارج شد و در سال ۱۹۵۰ هند رسما به استقلال دست یافت.
در طول تاریخ کهن این سرزمین، بناهای تاریخی بسیاری توسط پادشاهان هندی و دیگر کشورهای استعمارگر هند در این سرزمین بنا شده است. تاج محل با معماری بسیار زیبا از مشهورترین بناهای ساخته شده در هند است که توسط شاه جهان و با معماری ایرانی بنا شده است. بنای یادبود ویکتوریا که توسط انگلیسی‌ها ساخته شده است، هوامحل که به قصر بادها نیز شهرت دارد، بسیاری بناهای تاریخی دیگر و معابد تاریخی در شهرهای این کشور از جمله بریهادیشوارا، ماهابودهی و‌… از جاذبه‌های تارخی این کشور برای گردشگران است.

شهرهای توریستی هند
  • دهلی نو
  • کلکته
  • بمبئی
  • حیدرآباد
  • گوا
دهلی نو هندوستان
قبل از رزرو با کانتر مربوطه تماس بگیرید
Don`t copy text!
WhatsApp chat