0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب
0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب

سوئیس

پکیج تور های سوئیس تابستان 98
سوئیس

سوئیس کشوری است که در کوه های آلپ قرار دارد و به عنوان یک کشور کوهستانی شناخته می شود و خشکی های آن بیشتر از هر کشور دیگری می باشد. این کشور کوهستانی یکی از زیباترین کشورهای جهان می باشد که دارای زمستان های بسیار سرد بوده و میزان برفی که در این کشور می بارد بسیار زیاد است. سوئیس دارای تابستان هایی ملایم می باشد که دمای آن به طور میانگین به نوزده درجه سانتی گراد می رسد که البته این میزان دما برای گرم ترین ماه سال می باشد و فقط در فصل تابستان است که مردم این کشور شاهد بارش باران هستند.

سوئیس یکی از کشورهای جهان است که دامپروری در آن بسیار زیاد بوده و توانسته در زمینه تولید لبنیات به یکی از بزرگترین تولید کنندگان تبدیل شود. یکی دیگر از منابع کسب درآمد این کشور تولید محصولات کشاورزی همچون گندم و سیب زمینی و علوفه و جو می باشد. البته ناگفته نماند که صنایع دستی هم یکی دیگر از منابع کسب درآمد مردم سوئیس به شمار می رود. جذب توریسم یک منبع مهم درآمدی برای دولت این کشور می باشد و از آنجایی که کشور سوئیس در طی جنگ جهانی دوم بیطرف بودن خود را کاملا حفظ کرده بود در حال حاضر سازمان های بین المللی زیادی هستند که دراین کشور زیبا استقرار یافته اند.

درآمد سرانه ای که مردم سوئیس دریافت می کنند به قدری بالا می باشد که موجب شده این کشور به عنوان یکی از کشورهای ثروتمند جهان معروف باشد. سوئیس توانسته در زمینه عرضه خدمات مالی به مردم و به صورت خاص تر در زمینه بانکداری در کل جهان نام و آوازه ای برای خود داشته باشد.

سوئیس کشوری است که وسعت آن به اندازه ۱۵/۹۹۴ میل مربع می باشد و فرانک به عنوان واحد پولی آن معرفی شده است. شهر برن که از سال ۱۸۴۸ به عنوان پایتخت سوئیس انتخاب شده است در واقع پایتخت کنفدراسیون سوئیس بوده و مرکز قرار گیری دولت فدرال به شمار می رود.

شهر ژنو در اصل دروازه سوئیس از سمت فرانسه می باشد که از احاظ اقتصادی هم اهمیت بسیاری دارد و علاوه بر آن از نظر سیاسی به عنوان یک شهر مهم شناخته می شود چرا که برخی از سازمان های بین المللی مهم همچون صلیب سرخ جهانی و یا دفاتر اروپایی سازمان ملل  و سازمان بهداشت جهانی و چند سازمان مهم دیگر در آن واقع شده اند.

ژنو شهری است که مردم آن به آئین پروتستان هستند و شورای بین المللی دختران مسیحی و انجمن پسرانی که مسیحی هستند در آن قرار داده شده است. از ژنو به عنوان یک شهر مدرن نام برده می شود که دارای تاریخی قدیمی بوده و به دوران آبنشینان باز می گردد.

مراکز خرید سوئیس

مرکز خرید Glatt: این مرکز خرید یکی از محبوب ترین مراکز خرید سوئیس می باشد که حدود 43 هزار متر مربع وسعت دارد. در مرکز خرید Glatt فروشگاه های تیپیکال سوئیسی، برندهای معتبر ساعت، زیورآلات و دپارتمان استورهای بزرگ وجود دارد. در این مجموعه هر برند و هر آنچه را که مد نظر شماست به سهولت می توانید خریداری نمایید. همچنین در این مجتمع چندین کافی شاپ و رستوران نیز وجود دارد که در رستوران های آن انواع غذاهای بین المللی و سوئیسی سرو می شود. 
ایر ساید سنتر: این مرکز خرید در بخشی از فرودگاه شهر زوریخ واقع شده است. مرکز خرید ایر ساید سنتر یک مرکز خرید بزرگ می باشد که بیش از 60 فروشگاه دارد. در این مرکز خرید انواع  ساعت های سوئیسی، محصولات مد و سوغات و برندهای معتبر بین المللی وجود دارد. 
مرکز خرید Bahnhof Stadelhofen: این مرکز خرید یکی از مراکز خرید شهر زوریخ می باشد که 22 فروشگاه دارد. این مجتمع شیک و زیبا توسط معمار مشهور اسپانیایی ساخته شده است. علاوه  بر فروشگاه های مد و لباس یک فروشگاه مواد غذایی نیز در این مرکز خرید وجود دارد. 
مرکز خرید یوروپالی: این مرکز خرید که در واقع یک پاساژ می باشد در نزدیکی ایستگاه اصلی قطار شهر زوریخ واقع شده است. در مرکز خرید یوروپالی انواع پوشاک مخصوصا پوشاک مرتبط برای فعالیت های ورزشی مانند کوهنوردی، پیاده روی و پوشاک برای سفر وجود دارد.
مرکز خرید میگروس سیتی: این مرکز خرید که دارای 5 طبقه می باشد از مهم ترین فروشگاه های زنجیره ای خرده فروش در سوئیس می باشد. در مرکز خرید میگروس سیتی کالاهایی مانند کیف، کفش، لوازم الکترونیکی، وسایل ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، فروشگاه مواد غذایی، داروخانه و رستوران  وجود دارد. 

شهرهای توریستی سوئیس
  • آپنزل
  • تیچینو
  • لوسرن
  • بازل
  • برن
  • زوریخ
  • سنت موریتز
  • ژنو
Don`t copy text!
WhatsApp chat