0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب
0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب

تور تبریز

زمان باقی مانده تا شروع تور ویژه بیتا بال سیر

 

سفر هیجان انگیز و لذت بخش در تور رفتینگ شهرکرد

 

تورهای انفرادی تبریز

تبریز سومین شهر بزرگ ایران، جایگاهی ویژه و خاص در تاریخ، پیشینه و اقتصاد کشور دارد. مرکز تاریخی و پرافتخار استان آذربایجان شرقی، دورانی پرفراز و نشیب را پشت سر گذاشته و حوادث گوناگونی را به چشم خود دیده است. روزگاری روستایی کوچک در نزدیکی کوه های سر به فلک کشیده سهند بود و زمانی به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد. این شهر در طول تاریخ خود با زلزله هایی مهیب و ویرانگر بارها به تلی از خاک بدل شد اما با همت مردان و زنانی چون ستارخان، باقرخان، پروین اعتصامی و بسیاری دیگر جانی دوباره گرفت.

امروزه کلان شهر تبریز قطب اقتصادی، اداری، بازرگانی، صنعتی، نظامی و ارتباطی منطقه شمال غرب کشور است و اهمیت بسیاری در پاسداری از مرزها و تمامیت ایران زمین دارد. تبریز به دلیل پیشرو بودن مردمش در به خدمت گرفتن امکانات روز دنیا برای اولین بار در ایران، لقب شهر اولین ها را به خود اختصاص داده است. سرزمینی که همواره تلاش کرده تا در کنار حفظ سنت ها و ریشه های فرهنگی و تاریخی خود، کیفیت زندگی شهرنشینی شهروندانش را بالاتر ببرد.

تور لحظه آخری تبریز

دلیل سفر به تبریز و کندوان : شهر ادب و هنر ، شهر اولین ها ، شهر بدون گدا ، امن ترین شهر ایران ، شهر زیرگذرها و روگذرها ، دومین شهر صنعتی ایران ، دومین شهر دانشگاهی ایران ، قطب خودرو سازی ایران ، شهر شکلاتی و یکی از مهم ترین شهرهای ایران همراه با جاهای دیدنی فوق العاده زیبای طبیعی و تاریخی ، همه اینها دلایلی مهم هستند که تبریز یکی از بهترین مقصد های گردشگری برای شما باشد که یک مسافرت خیلی لذت بخش در قالب تور تبریز با قطار یا تور هوایی تبریز و کندوان داشته باشید.

تبریز دارای آب و هوایی خنک و خاص میباشد با قدمتی نزدیک به 4500 سال! که اولین پایتخت ایران جدید نام گرفته و سومین شهر بزرگ ایران میباشد. تبریز پر از هتلهای لوکس و شیک و تمیز میباشد از هتلهای 5 ستاره بین المللی با امکانات مدرن گرفته تا هتل آپارتمانهایی با قیمت تور تبریز به تهران ، وجود مراکز خرید مدرن و بازار سنتی فوق العاده دیدنی که ثبت جهانی شده است در کنار محصولات صنایع دستی ویژه که مختص تبریز و هنرمندان تبریزی بوده ، لذت خرید در سفر شما را کامل پوشش میدهد و اگر اهل سوغاتی بردن باشید که صد در صد رضایت شما را با آسودگی و آرامش جلب میکند.

در ضمن وقتی که در سفر تور تبریز و تور تبریز گردی احساس گرسنگی کردید،حتما سراغ خورشت هویج،كوفته تبریزی،كباب تابه‌ای،دلمه برگ مو،آش دوغ یا آش گوجه‌فرنگی رو بگیرید اینها غذاهای سنتی این شهر میباشند که تنوعی خوشمزه در غذاهای روزانه شما خواهد بود.خیالتان هم راحت باشد چون در شهر تبریز و کندوان رستورانهای لوکس و سنتی در سطح بهترینهای ایران به وفور وجود دارند.

*-یه خبر خوب برای شما بعنوان مجری اصلی تور تبریز و کندوان ، تورهای تبریز ی که برای شما رزرو میکنیم کاملترین گشتهای تورتبریز را دارند یعنی دو روز سرگرم دیدار از یزد و کندوان هستید و بهترین تور تبریز را تجربه میکنید.

تور تبریز

Don`t copy text!
WhatsApp chat