0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب
0
آیتم : 0
قیمت کل‪:‬ £0.00
مشاهده سبدتسویه حساب

اسپانیا

پکیج تور های اسپانیا تابستان 98

رسمی اسپانیا پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن، مادرید (Madrid) است. کشور اسپانیا از جنوب و شرق به دریای مدیترانه (Mediterranean Sea) و از جنوب غرب و غرب به اقیانوس اطلس (Atlantic Ocean) و از شمال به دریای کانتابریا محدود است.سرزمین اسپانیا شامل قسمت اعظم شبه‌ جزیره ایبری (Iberian Peninsula)، جزایر بالئارس(Balearic Islands)، جزایر قناری(Canary Islands)، شهرهای سبته (Ceuta) و ملیله (Melilla) در شمال قاره آفریقا و برخی جزایر دیگر واقع در مقابل سواحل این قاره و خود شبه‌ جزیره‌ است.جزایر بالئار در دریای مدیترانه و قناری در اقیانوس اطلس و در غرب آفریقا نیز بخشی از خاک اسپانیا را تشکیل می‌ دهند. شهرهای سوتا و ملیا در شمال مراکش که به عنوان دو منطقه خود مختار اداره می‌شوند نیز بخشی از خاک سرزمینی اسپانیا محسوب می‌ شوند.اسپانیا از غرب با پرتغال از شمال با فرانسه و آندورا از جنوب نیز با جبل‌ الطارق که به سرزمین‌ های فرا مرزی بریتانیا تعلق دارد، هم مرز است.اسپانیا  با ۵۰۴،۷۸۲ کیلومتر مربع بزرگترین کشور شبه جزیره ایبری است. پرتغال و آندورا دیگر کشور‌های تشکیل دهنده شبه جزیره ایبری می باشند. اسپانیا همچنین پس از فرانسه دومین و بزرگترین کشور غرب اروپا محسوب می‌ شود.

آب و هوا

 • اسپانیا دارای بهترین آب و هوای اروپا می‌باشد. وجود ۳۲۰ روز آفتابی در قسمت جنوبی اسپانیا با کمترین میزان بارندگی می‌باشد. همچنین برخورداری از نقاط کوهستانی باعث تعادلی در آب و هوای این منطقه شده است.

  مزایای سیستم درمان و بهداشتی

 • طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی، کشور اسپانیا دارای یکی از بالاترین استانداردها و سیستم‌ های درمانی در دنیا به‌خصوص برای درمان بیماری‌ های خاص و مراقبت‌ های ویژه می‌ باشد.

  سطح بالای زندگی

 • کشور اسپانیا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی پیشرفته نظیر انگلستان دارای رفاه اجتماعی بهتر، تفریح بیشتر، میزان جرم و جنایت کمتر و شب‌ های زنده بیشتر می‌باشد. روحیه مردم اسپانیا به مراتب شاداب تر از سایر کشورهای اروپایی می‌ باشد.

  هزینه زندگی

 • هزینه زندگی در اسپانیا به مراتب و به صورت متوسط بین ۲۰-۳۰ درصد کمتر از سایر کشورهای اروپایی می‌ باشد و همین امر باعث شده است تا همیشه مردم اسپانیا بخشی از زندگی خود را خارج از خانه طی کنند.

  ارزش پولی مناسب

 • میزان هزینه و پرداخت برای مالکیت املاک، اجناس، لوازم و سایر دارایی، نسبت به سایر کشورها دارای ارزش مقایسه‌ ای بالاتری می‌ باشد. بنابراین به نسبت کیفیت، قیمت ها نیز متغیر هستند و فواصل کیفی و کمی زیاد دور نیستند.

  دسترسی آسان

 • سیستم حمل‌ و نقل زمینی و هوایی اسپانیا بسیار منعطف، ارزان قیمت و منظم می‌ باشد و برای شهروندان و ساکنان اسپانیا فرصت مناسبی را برای سفر و حمل‌ و نقل ارائه می‌ دهد. اسپانیا دارای فرودگاه‌ های مدرن، مجهز و با وسعت بزرگ می‌ باشد و حتی شهرهای کوچک در اسپانیا دارای تعداد زیادی پروازهای بین‌المللی به سایر نقاط دنیا می‌ باشند.

اسپانیا یک جایگاه جهانی ویژه در ارتباط با اهمیت اقتصادی اش است: سیزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا در تولید ناخالص داخلی، یازدهمین دریافت کننده بزرگ سرمایه گذاری مستقیم خارجی در دنیا، و نهمین صادر کننده بزرگ خدمات بازرگانی.

اسپانیا دارای یک اقتصاد مدرن بر پایه دانش است، که در آن بخش خدمات 75% فعالیت های تجاری را شامل می شود. اسپانیا یک مرکز بین المللی برای نوآوری است که از جمعیت جوان، تحصیل کرده و بسیار فعال بهره می برد.

این کشور به سختی تلاش کرده است تا خود را مجهز به پیشرفته ترین زیرساخت های موجود برای رشد اقتصاد در آینده بنماید. و این عمل در راستای تعهد به بخش تحقیق و توسعه صورت پذیرفته است.

فرصت های جذاب کسب و کار برای سرمایه گذاران در اسپانیا در زمینه های استراتژیک و ارزشمندی همچون بیوتکنولوژی, انرژی قابل تجدید، محیط زیست، بخش های خودرو سازی و صنعت هوا فضا، وجود دارند.

به علاوه، شرکت هایی که در اسپانیا کسب و کاری را برپا می کنند نه تنها می توانند به بازار ملی اسپانیا که بازاری بزرگ با بیش از 46 میلیون مشتری با قدرت خرید بالا است، دسترسی داشته باشند بلکه همچنین به بازارهای اروپا, خاورمیانه، و شمال آفریقا نیز دسترسی خواهند یافت چرا که اسپانیا دارای یک موقعیت جغرافیایی استراتژیک همراه با پرستیژ و حضور پررنگ در این مناطق است.

پادشاهی اسپانیا، منطقه ای به وسعت 504,782 کیلومتر مربع را در جنوب غربی اروپا، در اختیار دارد و دومین کشور وسیع در اتحادیه اروپا است. سرزمین اسپانیا بیشتر شبه جزیره ایبریا، که بین اسپانیا و پرتغال مشترک است، را پوشش می دهد و همچنین شامل جزیره های باله آریک در غرب دریای مدیترانه، جزایر قناری در اقیانوس آتلانتیک و چند جزیره کوچک دیگر است.

برخلاف تفاوت هایی در میان مناطق مختلف اسپانیا، می توان گفت که کشور به طور کلی نمونه ای از یک آب و هوای مدیترانه ای دارد.
اسپانیا از کیفیت زندگی بسیار بالایی برخوردار است و نسبت به خارجی ها نگرش بسیار بازی دارد. تقریبا 8,000 کیلومتر خط ساحلی، امکانات ورزشی فراوان، وقایع و فرصت های اجتماعی جذاب همراه با میراث متنوع فرهنگی به عنوان جاده تمدن ها، اسپانیا را مکانی جذاب و زیبا در دنیا تبدیل کرده است.

مادرید
بارسلونا
والنسیا
مالاگا
گرانادا
سه ویا
بیلبائو
کوردوبا
سالامانکا
بسالو
کاداکس
مورلا
اوئسکا
سانتیا دل مار

مادرید پایتخت و بزرگترین شهر اسپانیا است که در وسط کشور و در فلات اسپانیا واقع شده است . این شهر پس از لندن و برلین سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است . 
جاذبه های عمده دیدنی در مادرید عبارتند از پالاسیورئال یا کاخ سلطنتی , پارک رتیرو , موزه باستان شناسی و سه موزه هنری معروف به موزه دل پرادو , موزه موم , موزه ملی مرکز هنری رئینا سوفیا و موزه تیسن , بورنیسا , طاق پیروزی , معبد دبود

بارسلونا بزرگترین شهر و پایتخت ایالت کاتالونیا و دومین شهر بزرگ اسپانیا است این شهر مستقیما در شمال شرقی ساحل دریای مدیترانه از سمت اسپانیا واقع شده است و تاریخ بسیار غنی دارد که قبل از اعلام استقلال در زیر سلطه رومی ها و سپس فرانک قرار داشت
دیدنی های بارسلونا کلیسای ساگرادا فمیلیا , پارک گوئل , کازامیلا , پالا گوئل , تالار موسیقی کاتالان , قلعه مونتجوییس , خیابان لارامیا , موزه های تاریخ شهر , تاریخ کاتالونیا , باستان شناسی کاتالونیا و کازموکایکا که موزه علم است 

شهر موزه ها
مرکز بخش خومختار والنسیا سومین شهر بزرگ اسپانیا پس از مادرید و بارسلونا است بندر والنسیا از حیث نقل و انتقال کانتینر ها پنجمین بندر اروپا و بزرگترین بندر مدیترانه می باشد . والنسیا در ابتدا به عنوان یکی از مستعمرات روم تاسیس گردید این شهر در ساحل شرقی شبه جزیره ایبری در کنار رودخانه توریا و بالای خلیج والنسیا در دریای مدیترانه قرار دارد . این شهر از نظر آثار تاریخی هزار سال قدمت دارد میتوان کلیسای جامع اسپانیا , برج های سرانو اشاره کرد که همه این ها جز میراث فرهنگی یونسکو می شوند . جدای از آثار تاریخی جاذبه های گردشگری آن موزه علم و هنر , موزه هنر های مدرن , موزه هنر های عالی , موزه فالردو , موزه لارتیستا فالرو , موزه تورینو , موزه برنج , موزه کارپس , موزه علوم پرنسی فلیپ , خانه اپرا و محل اجرای برنامه های هنری , باغ لامبراسل , سینمای ای مکس , پلانتاریوم و لازریوم اشاره کرد

شهری است در بخش خودمختار آندلوس در جنوب کشور اسپانیا مرکز شهرستانی به همین نام , مالاگا یکی از بنادر بزرگ ( هاب پورت ) اروپا می باشد . جاذبه های گردشگری در شهر مالاگا : 
باغ های گیاه شناسی 
قلعه خیبر الفارغ 
کلیسای جامع مالاگا 
کلیسای بانوی پیروزی ماه 
مرکز هنر معاصر , مراکز خرید 

به زودی تکمیل می شود …

سه ویا پایتخت فرهنگی و اقتصادی جنوب اسپانیا است . این شهر پر از آثار معماری نشانه های از تاریخ و زندگی شهری پر شور و هیجان است سه ویا تعدادی کلیسای مشهور دارد که بعضی از آن ها قبل از تبدیل شدن به کلیسا مسجد یا کنیسه بودن خیابان های پر پیچ و خم و موسیقی و رقص فلامینگو گوشه دیگری از زیبایی های شهر سه ویا برای گردشگران می باشد . علاوه بر این معماری این شهر بسیار دیدنی است . و شور و حال جوان پسند بر آن حاکم است . این شهر هم سنت و مدرنیته را تجربه خواهید کرد . 
جاذبه های گردشگری کلیسای جامع سه ویا . منطقه باریو سانتاکروز . کاخ سلطنتی پارک ماریالوزیا و میدان اسپانیا موزه های هنر های زیبا فستیوال سانتاس مانا موزه رقص فلامینگو رینگ گاو بازی و موزه گاو بازی , موزه باستان شناسی , منطقه تریانا , صومعه سانتا پائولا , تالار شهر , کتابخانه کلمبیا 

شهری است در شمال اسپانیا , این شهر بزرگترین شهر سرزمین باسک است . یکی از موزه های گوکنهایم , در این شهر قرار دارد . بنای این موزه فرانک گری , آن را طرح کرده است از دیدنی ترین کارهای معماری قرن 20 است . جاذبه های گردشگری این شهر : موزه گوکنهایم , موزه هنرهای زیبای بیلبائو , بخش قدیمی شهر , موزه واسلو , موزه باستان شناسی , پارک دنیاکاسیلدارد ایتوریزا , قصر سلطنتی بگونیا , موزه دریایی شهر بیلبائو , کلیسای جامع سانتیاگو , سالن اسکالدونا , بازار ریبرا , ترن کابلی و تپه آرتزاندا 

کوردوبا یا قرطبه شهری در منطقه آندلوس در جنوب اسپانیا و مرکز استان کوردوبا در اسپانیا است , قرطبه یکی از شهرهای معروف , آندلوس ( اسپانیا ) و پایتخت حکومت امویان در آندلوس بود . جاذبه های گردشگری این شهر , مسجد کلیسای جامع , مدینه الزهرا , تاپاس بارهای سنتی , معبد رومی , پل رومی , پاسیو ها و حیاط ها , کاخ ویانا , محله کایخا دلاس فلورس , قلعه پادشاهان مسیحی , موزه گاو بازی 

شهری زیبا و استثنایی در شمال غربی اسپانیا که از سال 1988 در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است با قدم زدن در این شهر احساس میکنید در یک موزه فضای باز هستید 
جاذبه های گردشگری : دانشگاه سالامانکا , میدان مایور , کلیسای قدیمی , کلیسای جدید , خانه صدفی , 

یکی از زیباترین شهر های قرون وسطی اسپانیاس این شهر چون در اوایل قرون وسطی , ویلفرد , کنت بسالو , کل کاتالونیا رو متحد کرده بود مرکزی پر اهمیت در اسپانیا شد , مشهور ترین جاذبه های گردشگری این شهر یک پل قرن دوازدهمی به سبک رومی بر روی رودخانه فلوویا , و کلیسای باشکوه قرن یازدهمی , سنت پیر می باشد . بسالو مقصد کسانی است که در یک سفر یک روزه از مناطق دیگر به این شهر می آیند . 

یکی از زیباترین مناطق توریستی درسراسر دنیا که در منطقه خیرونای اسپانیاست . دارای خانه هایی به رنگ سفید با گلدان های رنگارنگ بر روی تراس های همه خانه ها با این اوصاف بی دلیل نیست که در این روستا از نظر سالوادور دالی نقاش معروف اسپانیایی زیباترین روستای دنیا نامیده شده است.

بزرگانی همچون مارسل دوچامپ این روستا را به عنوان اقامتگاه ییلاقی و تابستانیشان برمی گزیدند.

این روستا فاصله کمی تا کشور فرانسه دارد و در منطقه ای کوهستانی و در عین حال در مجاورت دریا قرار دارد. از جمله جاذبه های توریستی کاداکس می توان به خانه موزه سالوادور دالی، کلیسای سنت ماری(قرن 17میلادی) و پارک ملی آن اشاره کرد.

 

یکی از شهرهای دیواری باستانی است که در استان کاستلیون قرار دارد . معماری و تاریخ یکی از اصلی ترین جاذبه ها در مورلاست و شما نمیتوانید این شهر را بدون دیدن قلعه موجود در آن ترک کنید . اگر عاشق مواد غذایی هستید باید سری به نانوایی محلی بزنید و از نان های مخصوص که در آن پخت می شود استفاده کنید . این نان با نام flouns شناخته شده و با پنیر پر شده است زمانی که در مورلا هستید می توانید کوه های maestrazgo را نیز کاووش کنید 

شهری کوچک در شمال اسپانیا در منطقه آراگون قرار دارد . در این شهر جاذبه های دیدنی مانند قلعه لارور وجود دارد و همچنین گردشگران میتوانند از اسکی در کوه های پیرنه لذت ببرند . ولی شهر اوئسکا دارای جاذبه های گردشگری دیگری نیز است مانند کلیسای جامع نیمه بازسازی شده هوسکا که از قرن 18 دارای مجسمه های سنگی دروازه رسول است . بزرگترین فضای سبز عمومی که در این شهر قرار دارد پارک میگل سروت است در این پارک خطوط وسیعی از درختان بالغ , دیدنی های آبی بسیار و طیف وسیعی از مجسمه ها وجود دارد .

یک روستای صده میانی است که به رفت و آمد با پای پیاده محدود شده است . این شهر در سواحل اسپانیا قرار گرفته است که از سانتاندر سی کیلومتر فاصله دارد . و نزدیک به غار التیمیرا است و نام این شهر از سانتیاجولیانا الهام گرفته شده است که در معروف ترین کلیسا در کانتابریا دفن شده است یکی از موارد ضروری برای افرادی که میخواهند از سانتیا دل مار دیدن کنند , کفش است و دیگری که جز مقاصد برتر می باشد موزه تفتیش عقاید با ابزار شکنجه است 

کاخ الحمرا گرانادا
کلیسای ساگرادا فامیلیا بارسلونا
مسجد بزرگ قرطبه
موزه پرادو مادرید
کاخ ال اسکوریال اسپانیا
موزه گوگنهایم بیلبائو
کلیسای جامع سانتیاگو د کامپوستلا
پلازا مایور مادرید
سواحل کوستا دل سول
خیابان لارامبلا بارسلونا

کاخ سلطنتی دودمان نصریان نمونه برجسته هنری معماری اسلامی است. الحمرا مجموعه ای شامل چندین ساختمان، برج ها، دیوار ها، باغ ها، و یک مسجد است كه محل اقامت خلفای مسلمان شهر غرناطه (گرانادا) در جنوب اسپانیا بوده است. پیشینه اصل بنای کاخ الحمرا به سده ۱۳ برمی‌گردد. قصر الحمرا در منطقه تاریخی آندلس اسپانیاست و یکی از بناهای تاریخی ثبت ‌شده‌ این کشور در فهرست میراث جهانی سازمان یونسکو به شمار می رود.

گائودی یکی از معماران مشهور در جهان است که به خاطر سبک عجیب و غریب و بسیار شخصی‌اش معروف است و  او کار بر روی این بنا را در سال ۱۸۸۴میلادی آغاز کرد و تا زمان مرگش در ۱۹۲۶ دست از آن برنداشت. در آن زمان فقط بخش کوچکی از کلیسا ساخته شده بود. روند تکمیل ساختمان به دلیل کمبود بودجه در سال ۱۹۵۰ میلادی کند شد اما قرار است در سال ۲۰۲۶ میلادی به پایان برسد. این کلیسا در شهر بسیار زیبای بارسلون واقع شده است. این شاهکار هنر و معماری، از جمله بناهای تاریخی مشهور دنیاست که در اصل یک کلیسای قدیمی است. همین کلیسا با طراحی خاص و معماری فوق العاده سالانه افراد بسیار را به اسپانیا می کشاند. این کلیسا، علاوه بر اینکه مکانی برای عبادت و برپا داشتن مراسم مذهبی است، از جمله جاذبه های بسیار مشهور گردشگری شهر بارسلون نیز هست.

این مسجد برای مدت سه قرن متوالی اهمیت و جایگاه خود را به عنوان یکی از شاهکارهای معماری اسلامی حفظ کرده است و جزو آثار به ثبت رسیده توسط سازمان جهانی یونسکو است.  این مسجد در قسمت جنوب غربى شهر قرطبه اسپانیا و در نزدیکى رود بزرگ الوادى قرار دارد که ۴ کوچه باریک از چهار جهت آن را در برگرفته‌اند. مسجد قرطبه در سال ۹۲ هجری در زمان خلافت بنی‌امیه ساخته شد،‌ بنای اصلی مسجد طرقبه؛ در واقع کلیساى مسیحیان قرطبه بود که به دو نیمه تقسیم شد و مسلمانان نیمه‌اى که متعلق به خودشان بود، را در آن مسجدى بنا کردند و نیمه دیگر این کلیسا براى امپراطورى روم باقی ماند. از نکات قابل توجه، شباهت معماری این مسجد به معماری «مسجد جامع دمشق» است، آن هم به دلیل اینکه «عبد الرحمن» از مسجد «جامع دمشق» به عنوان مدلی برای ساخت این مسجد استفاده کرده است.

 یکی از ثروتمندترین موزه هنری جهان است. این موزه در محله «پاسئو دل پرادو» در مادرید، پایتخت کشور اسپانیا واقع شده است. این موزه که به قله رفیع نئوکلاسیسیزم اسپانیایی معروف است، به دستور چارلز سوم و به دنبال اصلاحات فرهنگی صورت گرفته در کشور ساخته شد. معمار این پروژه عظیم جوآن دی ویلانئوا بود و موزه دل پرادو معروفترین اثر او در سالهای عمر کاریش محسوب میشود. کارهای جمع آوری شده در موزه پرادو از قرن دوازدهم تا اوایل قرن نوزدهم را شامل می شود. این موزه با ۲۱۳۲ سال سابقه تاریخی و با بیش از ۵۰۰۰ نقاشی، ۲۰۰۰ تصویر چاپی، ۱۰۰۰ عدد سکه و مدال و ۷۰۰ مجسمه قرن ۱۲ تا قرن ۱۹ و تقریبا ۲۰۰۰ شیء زینتی قرن دوازدهم تا نوزدهم میلادی از جمله شاهکارهای نقاشی نقاش برجسته دنیا مثل : رامبراند ، بوتیچلی ، فرانسیسکو گویا و … یکی از مهمترین دیدنی های مادرید است.

در حدود ۴۵ کیلومتری شمال غرب مادرید قرار دارد. این بنا کاخ تابستانی پادشاهان اسپانیا بوده است و در سال ۱۵۶۳ به بعد از آن به عنوان صومعه،قصر سلطنتی،موزه و مدرسه استفاده شد. این کاخ به دستور پادشاه فیلیپ ساخته شد و در واقع مرکز سیاسی امپراطوری اسپانیایی در زمان حکومت شاه فیلیپ دوم بوده است. فلیپ در سال ۱۵۵۹ باتیستا د تولدو را به عنوان معمار برگزید و به همراه یگدیگر این بنا را به عنوان یک بنای سیاسی در دنیای مسحیت ساختند. ال اسکوریال مانند یک اثر تاریخی در نقش اسپانیا به عنوان یک مرکز جهان مسیحیت طراحی شده است. كاخ ال اسكوريال يكي از گنجينه هاي اسپانيا محسوب مي شود. در سال ۱۹۸۴ در فهرست ميراث جهاني يونسكو ثبت شده است.

یکی از بهترین و زیباترین ساختمان ها در زمان ماست. شکل اصلی این بنا شبیه یک کشتی است که شیشه های بکار رفته در این بنا شبیه فلس ماهی است که بازتاب نور را بدلیل وجود درخشندگی تیتانیوم در این بنا است. موزه گوگنهایم بیلبائو یکی از معروف‌ترین موزه‌های جهان می باشد. این موزه در اسپانیا و در شهر بیلبائو واقع شده است و توسط فرانک گه ری طراحی شده است. این موزه دارای شکل خاص و عجیب به صوت منحنی‌هایی مختلف طراحی شده که در نوع خود یکی از بهترین طراحی‌های ساختمان در جهان است. منحنی‌های این ساختمان بنا بر گفته معمار آن به دلیل بازتاب نور به این شکل طراحی شده‌اند. وقتی در سال ۱۹۹۷ این موزه به روی عموم مردم باز شد به دلیل سبک طراحی خاص خود سر و صدا زیادی در جهان به عنوان یک ساختمان تماشایی در جهان به پا کرد.

محل دفن سنت جیمز بزرگ، یکی از حواریون عیسی مسیح است. بنا به روایات، بقایای پیکر این قدیس در آن زمان به اسپانیا آورده شده و در محلی که امروزه کلیسای جامع شهر سانتیاگو د کمپوستلا در آن قرار دارد، دفن شد. این کلیسا در قرون یازده و دوازده میلادی به سبک «رومانسک» (Romanseque) بنا شد که البته ویژگی‌هایی از سبک «گوتیک» (Gothic) و «باروک» (Baroque) نیز به آن افزوده شد. این کلیسا امروزه، علاوه بر یک مکان زیارتی مهم، از نقاط دیدنی این شهر است و به عنوان میراث جهانی در سازمان یونسکو به ثبت رسیده است.

میدانی وسیع است که ساختمان‌هایی قدیمی به سبک معماری گوتیک با رستوران‌ها، کافه‌ها و مغازه‌ها دور تا دورش را پر کرده. این میدان در طول تاریخ نام های گوناگونی داشته است اما امروزه با نام پلازا مایور به معنای میدان شهرداری در میان مردم محلی و دیگر نقاط جهان شهرت دارد. ساخت پلازا مایور در قرن هفده و به دستور پادشاه فیلیپ سوم آغاز شد و امروز با حضور مجسمه فیلیپ سوم در وسط میدان، این‌جا محل اصلی جشنواره‌ها و گردهمایی‌های مردم مادرید است. پلازا مایور یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین میدان های شهر است. بنای پلازا مایور مربعی شکل و بسیار بزرگ است. طول این میدان حدود ۱۲۹ متر و عرض آن ۹۴ متر است. این بنا در سه طبقه ساخته شده است و در مجموع  ۲۳۷ بالکن دارد. این ساختمان با این عرض و طول رو به میدان شهرداری ساخته شده است. برای بازدید از میدان، ۹ درب ورودی مجزا وجود دارد.

با کسب عنوان پر آفتاب ترین مکان در اروپا، جای تجب نیست که مقصد همه کسانی باشد که می خواهند تعطیلات را در کنار آفتاب و شن و ماسه بگذرانند. این منطقه در جنوب اسپانیا قرار دارد. در طول این ساحل آفتابی شهرهای متعدد و جذاب، سواحل گسترده، و مناظر زیبا وجود دارد. این مکان که به سواحل خورشید معروف است، از جمله مکان هایی است که مورد علاقه گردشگران تور اروپا می باشد.

در یک شب تابستانی، می تواند بسیار رویایی باشد. بلوار پهنی مخصوص پیاده‌ها که پنجره‌ای به سوی زندگی و فرهنگ کاتالان است؛ دو طرفش مراکز فرهنگی، سالن‌های تئاتر و ساختمان‌هایی می‌بینید که معماری‌شان خیره‌کننده است. لارامبلا، خیابانی شلوغ و دیدنی و در مرکز شهر است که پر از دست فروش، نقاش و دکه های سوغاتی و گل فروشی است. نوازندگان دوره گرد گیتار به دست را خواهید دید با کلیساها و ساختمان های قدیمی زیبا، خیابان های باریک و سنگ فرش شده و مغازه ها و رستوران های محلی و توریست ها. طرف دیگر خیابان لارامبلا، به منظره زیبای قایق های پارک شده در آبی مدیترانه می رسد. لارامبلا از آن خیابان‌هایی‌ست که روز‌ها شلوغند و شب‌ها زنده و بیدار؛ پر از دکه‌های سوغاتی‌فروشی، نقاش‌های خیابانی، پانتومیست‌های دوره‌گرد و البته کلی رستوران و کافه‌ جور‌واجور که شب‌ها پر از جمعیت می‌شوند و خوب است مهمان غذاهای دریایی خوشمزه‌شان شوید.

Don`t copy text!
WhatsApp chat